Jsou uživatelé dronů při svých požadavcích dost realističtí?

Bezpilotní systémy (nebo též špatně drony) jsou bezpochyby efektivním nástroje sběru dat o přírodě, jsou ale uživatelé a především zadavatelé při svých požadavcích dost realističtí? To je tématem našeho příspěvku v posledním (šestém) čísle roku 2019 časopisu Ochrana přírody vydávaného Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR. Online verze čláku dostupná ke stažení níže či na na webu časopisu.

Článek je výsledkem skvělé spolupráce bakalanta s vedoucím záverečné práce, poděkování patří Martinu Vávrovi za svědomitost při vypracovávání své bakalářské práce!

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.