přednáška o provozu bezpilotních systémů

Milé kolegyně, milí kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na přednášku Ing. Davida Balhara, který se dlouhodobě zabývá provozem bezpilotních systémů. Dlouho dobu působil na Úřadu pro civilní letectví, kde se podílel na vytváření současného legislativního rámce provozu bezpilotních systémů v ČR. David je zkušeným pilotem a má zkušenosti s provozem i obchodem z komerčního sektoru.

 Ing. Balhar osvětlí problematiku národního a evropského legislativního rámce provozu bezpilotních systémů 21. února 2018 od 17:30 v posluchárně Z II (MCEV I, FŽP).

 Přijďte si rozšířit obzory a nasbírat znalosti o provozu v současnosti nejrychleji se rozšiřující technologie mezi lidmi!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.