Informace o přihlášce ke studiu

GA ČR financuje další tři projekty FŽP

Grantová agentura České republiky vyhlásila výsledky aktuálního hodnocení návrhů projektů přijatých do veřejné soutěže se zahájením od roku 2022. Nově bude v rámci standardních projektů financovat další tři záměry odborníků z Fakulty životního prostředí. 
Novými řešiteli projektů GA ČR jsou:

  • Aleš Urban (Katedra vodního hospodářství a environmentálního modelování): Vztahy mezi počasím, epidemiemi a sezónním chodem úmrtnosti.
  • Zhongbing Chen (Katedra aplikované ekologie): Mechanismus mobility a transformace pesticidů na rozhraní kořeny/půda v rhizosféře mokřadů.
  • Vladislav Chrastný (Katedra geoenvironmentálních věd): Dekódování specifického biogeochemického cyklu Cd na rozhraní rostlina-půda za využití stabilních izotopů.

V rámci ČZU získali finanční podporu také Martin Mikoláš (Fakulta lesnická a dřevařská) pro standardní projekt nazvaný Dlouhodobá dynamika disturbancí jako hybatel taxonomické, funkční a fylogenetické diverzity společenstev pralesů a Tomáš Najer (Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů) jako POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP OUTGOING 2022.

Gratulujeme!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.