Nové projekty FŽP podpořeny grantem GAČR

Tři výzkumníci z FŽP získali podporu Grantové agentury ČR, která k 25. 11. 2019 ukončila hodnocení návrhů projektů přijatých do veřejných soutěží ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích.

Podporu zíkaly dva juniorské projekty - Polární prach a jeho role při klimatických změnách s řešitelkou Pavlou Dagsson Waldhauserovou a Syntetická a srovnávací hydrologie Země, Marsu a Titanu s řešitelem Ioannisem Markonisem.

Standardní projekt bude řešit botanik Karol Krak v rámci jeho studie Evoluce repeatomu rostlinných allopolyploidů: analýza diploidně-polyploidního komplexu Chenopodium album agg.

Gratulujeme!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.