Ochrana a obnova divočiny - evropské trendy a jak dál v ČR?

Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic ve spolupráci s Fakultou životního prostředí ČZU v Praze si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní seminář. Přijďte zjistit více o evropských trendech a zkušenostech s ochranou a obnovou divočiny a společně se zahraničními a českými experty otevřít diskusi o možnostech rozšíření divoké přírody mimo území národních parků v České republice.

Seminář se bude konat dne 28.6.2016 v budově Dřevřského pavilonu (místnost DP 201) od 9:00 hodin.

Více informací naleznete zde.