Práce vědců v archeoskanzenu v České televizi

Prof. Michal Hejcman s kolegy popisuje pro pořad České televize Toulavá kamera vědecké experimenty v archeologickém skanzenu v Březně u Loun. Unikátní skanzen vznikl nad řekou Ohří přesně v místech rozsáhlých archeologických výzkumů z druhé poloviny minulého století. Vědci v něm provádějí experimenty, při nichž ověřují nejrůznější postupy dávných obyvatel oblasti. Do pokusů se může zapojit i veřejnost.

Záznam pořadu naleznete zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/219562221500041/video/725802?fbclid=IwAR1xhbj8UoHLHqH0FPqPV5gYxmgd5ONllyHyxNK1RUvCWm2Zdce_JpS_vYQ

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.