Stáž dva měsíce v zahraničí s proplacením všech nákladů

Program Pioneers in to Practice je mezinárodní iniciativou Climate KIC Evropského institutu pro inovace a technologie zaměřující se na environmentální témata ve spojení s urban transitions, udržitelnou výrobou a využíváním půdy a dalších oblastí ochrany klimatu.

Program Pioneers stejně jako Impact Hub podporuje odpovědné projekty, a proto tento ročník společně nově pilotujeme v ČR.

Přihlaste se jako Organizace a získejte možnost, aby se vašemu environmentálnímu projektu aktivně věnoval profesionál ze zahraničí (realizace září – říjen 2019).

Přihlaste se jako Pioneer (jednotlivec) a získejte možnost projít profesionálním školením a aktivně se účastnit řešení environmentálního projektu hostitelské organizace v některé z více než dvaceti zemí. Vaše stáž bude placena z rozpočtu programu - náklady + odměna (školení a trénink: květen – listopad 2019, aktivní účast na projektu u hostitelské organizace v zahraničí: září – říjen 2019).

Přihlášky jsou otevřeny pouze do 11. dubna 2019!!

Získejte více informací o programu a možnost přímého vyplnění přihlášky najdete ZDE.

Po sběru přihlášek bude probíhat ze strany Climate-KIC posuzování a výběr Organizací a Pionýrů, kteří se budou moci zapojit.

 

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Matěje Švehlíka (matej.svehlik@impacthub.cz; +420 776 604 820)

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.