Stáž dva měsíce v zahraničí s proplacením všech nákladů

Program Pioneers in to Practice je mezinárodní iniciativou Climate KIC Evropského institutu pro inovace a technologie zaměřující se na environmentální témata ve spojení s urban transitions, udržitelnou výrobou a využíváním půdy a dalších oblastí ochrany klimatu.

Program Pioneers stejně jako Impact Hub podporuje odpovědné projekty, a proto tento ročník společně nově pilotujeme v ČR.

Přihlaste se jako Organizace a získejte možnost, aby se vašemu environmentálnímu projektu aktivně věnoval profesionál ze zahraničí (realizace září – říjen 2019).

Přihlaste se jako Pioneer (jednotlivec) a získejte možnost projít profesionálním školením a aktivně se účastnit řešení environmentálního projektu hostitelské organizace v některé z více než dvaceti zemí. Vaše stáž bude placena z rozpočtu programu - náklady + odměna (školení a trénink: květen – listopad 2019, aktivní účast na projektu u hostitelské organizace v zahraničí: září – říjen 2019).

Přihlášky jsou otevřeny pouze do 11. dubna 2019!!

Získejte více informací o programu a možnost přímého vyplnění přihlášky najdete ZDE.

Po sběru přihlášek bude probíhat ze strany Climate-KIC posuzování a výběr Organizací a Pionýrů, kteří se budou moci zapojit.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Matěje Švehlíka (matej.svehlik@impacthub.cz; +420 776 604 820)