Urbanizace tématem aktuálního speciálního čísla časopisu iScience

Federico Morelli (katedra ekologie) z pozice hostujícího editora vědeckého časopisu časopisu iScience zve své kolegy k publikování ve speciálním čísle nazvaném Evolutionary Ecology of Urban Environments.
Speciální vydání si klade za cíl upozornit na ekologicko evoluční procesy, které jsou zásadní pro pochopení toho, jak globální ekosystémy reagují na univerzální posun směrem k urbanizovanému světu.
Open access časopis iScience (Q1, IF: 6,1) vydává Cell Press, dceřiná firma nizozemského vydavatelství Elsevier.
Své příspěvky můžete zasílat do 30. září 2023.

Více informací naleznete zde: https://www.cell.com/iscience/special-issues/call-for-papers/evolutionary-ecology-of-urban-environments