2. Národní workhop projektu Birds@Farmland

Dne 16.2.2022 se uskutečnil 2. národní workshop k projektu Birds@Farmland.  Workshop se uskutečnil hybridní formou za přítomnosti odborníků z řad orgánů státní správy (Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo životního prostředí, Státní zemědělský intervenční fond, akademiků, odborných subjektů a neziskových organizací (např. ČSO, VÚRV, Čmelák SPP, Hnutí Duha), zemědělských subjektů či vlastníků půdy 

V rámci workshopu byl diskutován návrh Společné zemědělské politiky, který byl v lednu zaslán k připomínkám Evropské komisi. V rámci aktuálně probíhajích jednání byly diskutovány návrhy úprav znění SZP, vztahující se k ochraně ptáků zemědělské krajiny. Současně byla představena opatření na ochranu vybraných druhů, která jsou využívána či připravována na úrovni EU a která by bylo možno navrhnout také v prostředí ČR. Zápis z jednání bude ke stažení. Níže naleznete ke stažení podkladovou prezentaci z workshopu.  

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.