New GAČR grant for 2017 - 2019

Prof. Petr Sklenička and his team was awarded by the GAČR grant for period 2017-2019. The project aims to make a substantial contribution toward explaining the principles of how various forms and sub-forms of land tenure function, with reference to the owners’ and tenants’ willingness to invest in the land in the interest of eliminating degradation processes.

For more informations see: https://www.fzp.czu.cz/en/r-9411-projects-and-partnerships/r-9880-projects/r-12186-land-tenure-security-the-crucial-but-unexplored-determinant-of-land-degradation

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.