Den otevřených dveří FŽP se blíží

Den otevřených dveří vám představí naši Fakultu životního prostředí osobně, ale také formou online diskuse se současnými studenty a proděkanem pro studijní záležitosti Janem Skalošem.

KDY?
V pátek 12. listopadu 2021

PROGRAM?
10:00 a 15:00 - osobní setkání s proděkanem pro studijní záležitosti Janem Skalošem a studijní poradkyní Klárou Ten Donkelaar (místnost ZI)
13:00-14:00 - online chat s proděkanem pro studijní záležitosti Janem Skalošem a studijní poradkyní Klárou Ten Donkelaar (Kliknutím zde se připojíte)
12:00-17:00 - online chat se studenty FŽP, kteří zodpoví všechny vaše dotazy (Kliknutím zde se připojíte)
15:00-16:00 - live stream se studenty na instagramu FŽP (@fzp_czu)

Co všechno vám FŽP nabízí? Navštivte stránku pro Uchazeče o studium

Těšíme se na Vás!

P. S. Nezapomeňte dodržovat všechna platná proticovidová opatření VIZ NÍŽE.

Podmínky pro vstup do budov ČZU v rámci Dne otevřených dveří:
Používání ochranných prostředků dýchacích cest
Všechny osoby ve vnitřních prostorech ČZU mají povinnost používat ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95), které brání šíření kapének.

Dále bude při vstupu kontrolováno tzv. OTN, bude tedy nutné prokázat se:
- potvrzením poskytovatele zdravotnických služeb o negativním výsledku testu na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 nejdéle před 24 hodinami nebo RT-PCR testu nejdéle před 72 hodinami, nebo
- potvrzením vystaveným poskytovatelem zdravotních služeb o tom, že prodělali onemocnění COVID-19, uplynula u nich doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo
- národním certifikátem o provedeném nebo dokončeném očkování vydaný oprávněným subjektem působícím v ČR nebo v jiném členském státě EU, přičemž od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní.