Federico Morelli jmenován členem expertního výboru IENE

Vedoucí profilového týmu Community Ecology & Conservation Federico Morelli byl jmenován členem expertního výboru Infrastructure and Ecology Network Europe (IENE). Členem prestižní sítě odborníků na problematiku řešení problémů životního prostředí a dopravní infrastruktury se stal na období let 2022-2024. Aktuálně IENE sestavila hlavní odborníky na dopravní ekologii z mnoha zemí všech kontinentů.

Činnost IENE byla zahájena v roce 1996, aby poskytla nezávislou, mezinárodní a interdisciplinární platformu pro výměnu a rozvoj odborných znalostí s cílem podporovat bezpečnou a ekologicky udržitelnou panevropskou dopravní infrastrukturu. Pořádá mezinárodní konference, workshopy, školicí semináře a sympozia, iniciuje projekty spolupráce a pomáhá odpovídat na otázky, které vyžadují společnou mezinárodní odbornost.

Více informací: https://www.iene.info

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.