Federico Morelli jmenován členem expertního výboru IENE

Vedoucí profilového týmu Community Ecology & Conservation Federico Morelli byl jmenován členem expertního výboru Infrastructure and Ecology Network Europe (IENE). Členem prestižní sítě odborníků na problematiku řešení problémů životního prostředí a dopravní infrastruktury se stal na období let 2022-2024. Aktuálně IENE sestavila hlavní odborníky na dopravní ekologii z mnoha zemí všech kontinentů.

Činnost IENE byla zahájena v roce 1996, aby poskytla nezávislou, mezinárodní a interdisciplinární platformu pro výměnu a rozvoj odborných znalostí s cílem podporovat bezpečnou a ekologicky udržitelnou panevropskou dopravní infrastrukturu. Pořádá mezinárodní konference, workshopy, školicí semináře a sympozia, iniciuje projekty spolupráce a pomáhá odpovídat na otázky, které vyžadují společnou mezinárodní odbornost.

Více informací: https://www.iene.info