FŽP spolupořadatelem konference GBCC

Česká koalice pro ochranu biodiverzity (CCBC) společně s Fakultou životního prostředí, Fakultou tropického zemědělství, Fakultou agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU a dalšími partnery uspořádala již 5. ročník mezinárodní konference o praktické ochraně biodiverzity Global Biodiversity Conservation Conference. Současné poznatky a praktické příklady z projektů Vás provedly evropskou krajinou a tropickými oblastmi Latinské Ameriky, Jihovýchodní Asie i Afriky s důrazem na následující tématické okruhy: zásahy člověka do krajiny a jejich vliv na biodiverzitu, využití moderních technologií v ochraně biodiverzity a boj proti wildlife crime.

Konference pod záštitou ministra životního prostředí Richarda Brabce se uskutečnila ve dnech 25. - 26. září 2018 v kongresovém sále budovy SIC ČZU. Registrace byla možná do 31. srpna 2018 na http://www.gbcc-conference.org/cs/registrace/.

Chcete svůj tým rozšířit o novou posilu, sami vyrazit do terénu či chcete představit vlastní výzkumný projekt týkající se ochrany biodiverzity ať už formou posteru či diskuze?  Stačí se zaregistrovat.

Na konferenci byli srdečně zváni také diváci z řad studentů, odborníků a dalších zájemců o problematiku ochrany biodiverzity v praxi. Mohli jste se zde setkat s domácími i zahraničními experty z nejrůznějších oblastí.

Více informací:

http://www.gbcc-conference.org/cs/

Facebook & Facebook událost

Email: info@gbcc-conference.org

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.