Informace o přihlášce ke studiu

Informace pro studenty FŽP

Vážené studentky, vážení studenti,

obracím se na Vás tímto způsobem s ohledem na výuku v nadcházejícím akademickém roce 2020/2021 na Fakultě životního prostředí ČZU v Praze. Na základě Nařízení Hygienické stanice hlavního města Prahy č. 12/2020 byl od 21. 9. 2020 nařízen na území města Prahy zákaz osobní účasti studentů na výuce, který se nevztahuje na individuální návštěvy knihoven a studoven, individuální konzultace, laboratorní práce do 15 osob, na praktickou výuku, praxe a zkoušení do 10 osob. Zároveň bude v souladu s Rozhodnutím rektora č. 21/2020 do 11. 10. 2020 probíhat veškerá výuka pouze distančně s využitím LMS Moodle a MS Teams.  

Nejedná se o lehkou situaci pro studenty, ani pro pedagogy, ale jsem přesvědčen, že to společnými silami zvládneme. Získali jsme neocenitelnou zkušenost s distanční výukou v letním semestru a na podobnou situaci jsme již nyní na Fakultě životního prostředí velmi dobře připraveni, a to po technické, personální i pedagogické stránce. Byť Vás v našich přednáškových sálech, učebnách a dalších pracovištích budeme postrádat, věříme, že z této zkušenosti vyjdeme nakonec posíleni.

O aktuální situaci se Vás budeme snažit pravidelně informovat. Pro tyto účely sledujte www stránky fakulty a ČZU (https://www.fzp.czu.cz/cs/, https://aktualne.czu.cz/cs/). Základní informace týkající se organizace a podmínek studia Vám budou v nejbližší době poslány na Vaše univerzitní emailové adresy, dále Vás budou o podmínkách studia předmětů informovat nejpozději první týden výuky v zimním semestru jejich garanti. Pro informace studijního charakteru kontaktuje své studijní referentky popř. vedoucí studijního oddělení Ing. Renátu Beránkovou (berankovar@fzp.czu.cz, +420 224383765). V případě specifických informací ohledně studijní a psychologické problematiky se můžete rovněž obrátit na studijní poradkyni Kláru Ten Donkelaar Mgr. et BSc. (tendonkelaar@fzp.czu.cz , +420 224 383 625).

Přeji Vám hodně zdraví a studijních úspěchů a těšíme se na Vás, ať již tato setkání na naší fakultě budou v jakékoli podobě.

 

Za FŽP, prof. RNDr. Vladimír Bejček, CSc., děkan.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.