Krajina předmětem Otázek Václava Moravce

Petr Sklenička, rektor České zemědělské univerzity v Praze a vedoucí katedry biotechnických úprav krajiny FŽP, byl spolu s ředitelem České společnosti ornitologické Zdeňkem Vermouzkem a přírodovědcem z Ústavu výzkumu globální změny AV ČR a České geologické služby Jakubem Hruškou hostem pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Tématem téměř hodinové diskuse byla Krajina v ohrožení. Odborníci diskutovali současný stav hospodaření s půdou, udržitelnost současného zemědělství v krajině a pravidla jejího zemědělského využívání včetně kompetencí na úrovni ČR a Evropské unie.

Záznam vysílání můžete zhlédnout zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/219411030511020-otazky-vaclava-moravce-2-cast/?fbclid=IwAR09DYFA8H0LiaGrIQD_WC2wjyfUrGWjGEb1WZ2RDkbUYfynhZa-js6YvuU

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.