Informace o přihlášce ke studiu

Krajinářská dílna v Českém středohoří

Krajinářská dílna v Zubrnicích 13. – 15. 4. 2018

Přijeďte se seznámit s malebnou krajinou, jejími historickými kontexty a projít se po zaniklých obcích kolem Bukové hory

Krajinářská dílna se tematicky zaměří na dynamiku kulturní krajiny. V srdci chráněné krajinné oblasti Českého středohoří se dotkneme problematiky ochrany přírody, managementu krajiny s příkladem skanzenu Zubrnice jako aktéra údržby obrazu krajiny a tradic z dob minulých pro další generace.

Dílna je určena všem zájemců, studentům a odborníkům v oborech zabývajících se využíváním krajiny z různých úhlů pohledu, její historickou či estetickou stránkou. Cílem je sdílet a diskutovat různé názory k problémům kulturní venkovské krajiny. Chceme se zamyslet nad změnou krajiny a změnou přístupu člověka k ní v průběhu staletí. Dozvíme se, jak se zde hospodaří dnes a jaké nešvary trápí zdejší ochranu přírody a krajiny.

Kontakt:

dilna2018@email.cz

Přihlášky přes online formulář:

https://goo.gl/forms/MUS9f84s0eyl8j6B2

Více informací včetně programu najdete v přiloženém souboru.

Johana Vardarman, Petra Kadlecová a Michal Forejt

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.