Nejlepší diplomové práce v oblasti udržitelného rozvoje sídel!

Dvě diplomové práce studentů Fakulty životního prostředí zabodovaly v letošním 5. ročníku cen J.B. Jackson za nejlepší diplomovu práci v oblasti udržitelného rozvoje sídel.
Ing. Václav Hofman (školitelka Veronika Šindlerová) zvítězil s prací nazvanou Veřejná prostranství v suburbánní zástavbě obcí v zázemí hlavního města Prahy.
Ing. Jaroslav Jelínek (školitel Karel Maier) získal čestné uznání s prací Cost - benefit analýza: Dvorecký most.

Cenu J.B. Jackson vyhlašuje nezisková organizace IURS - Institut pro udržitelný rozvoj sídel z.s. Do soutěže se mohly hlásit práce teoretické, ale i o diplomové práce zaměřené na rozvoj konkrétního území, a to jak z pohledu územně technického, tak i z pohledu strategického rozvoje nebo problematiky sociálně ekonomické či urbanistické.

Gratulujeme!