Nejlepší diplomové práce v oblasti udržitelného rozvoje sídel!

Dvě diplomové práce studentů Fakulty životního prostředí zabodovaly v letošním 5. ročníku cen J.B. Jackson za nejlepší diplomovu práci v oblasti udržitelného rozvoje sídel. 
Ing. Václav Hofman (školitelka Veronika Šindlerová) zvítězil s prací nazvanou Veřejná prostranství v suburbánní zástavbě obcí v zázemí hlavního města Prahy.
Ing. Jaroslav Jelínek (školitel Karel Maier) získal čestné uznání s prací Cost - benefit analýza: Dvorecký most.

Cenu J.B. Jackson vyhlašuje nezisková organizace IURS - Institut pro udržitelný rozvoj sídel z.s. Do soutěže se mohly hlásit práce teoretické, ale i o diplomové práce zaměřené na rozvoj konkrétního území, a to jak z pohledu územně technického, tak i z pohledu strategického rozvoje nebo problematiky sociálně ekonomické či urbanistické. 

Gratulujeme!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.