Noc vědců letos i na FŽP FOTOGALERIE

Fakulta životního prostředí se v letošním roce přidala k celorepublikové vědecko-popularizační akci Noc vědců, která zapojuje ročně desítky tisíc lidí do inspirujícího prostředí vědy. Letošní ročník se uskutečnil v pátek 27. září od 17:00 do 21:00.

Noc vědců na FŽP začala ukázkou letky fakultních dronů v libosadu od 17:00, pokračovala v posluchárně ZI od 18:00 promítáním filmu Krajina pro včely s diskusí s včelařem, od 19:00 následovala vědecká show s názvem Je přítomen hliník? a od 19:30 program zakončila projekce filmu Zelená poušť.

Aktuální program naleznete zde:

Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na příště...!