Nová výstava Příběhy ze Sbírky Národního zemědělského muzea

FŽP je ctí veřejnosti představit novou výstavu, kterou na půdě fakulty pořádá Národní zemědělské muzeum. Výstava pod názvem Příběhy ze Sbírky Národního zemědělského muzea byla zahájena 24. listopadu 2022.

Za vyprávěním o každém exponátu se skrývají desítky i stovky dalších. Jsou to osudy lidí, jejichž jména se často ani nedozvíme, a jejich příběhy, jejichž začátky a konce nedohledáme. A jsou to i příběhy muzejníků, kteří se o ně starali a starají, uchovávají je, bádají a odhalují další souvislosti. Ti všichni zanechali svůj otisk v existenci vybraných exponátů ze Sbírky Národního zemědělského muzea. 

Výstava bude k atriu budovy MCEV I Fakulty životního prostředí ČZU k vidění do 25. 1. 2023 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.