Pořádáme Zimní školu hydrologie sněhu a lavinové prevence

Katedra vodního hospodářství a environmentálního modelování organizuje Zimní školu hydrologie sněhu a lavinové prevence. První ročník vzdělávací akce se uskuteční v Krkonoších od 10. do 13. února 2019. Účastníci se mimo jiné naučí měřit vlastnosti sněhu, stanovit množství vody ve sněhové pokrývce nebo využívat lavinové vybavení. Akce je omezena kapacitou na 20 osob, zájemci se mohou hlásit do 10. ledna na email juras@fzp.czu.cz.

Více informací naleznete v přiloženém letáku nebo v události https://www.facebook.com/events/530167217499757/