Přednáška prof. Hardmana ze Salford University o zelených střechách

Zveme Vás na přednášku prof. Mike Hardmana ze Salford University jejíž tématem budou zelené střechy a obecně diskuze k „Zelenému městu a infrastruktuře“

Přednáška se uskuteční v pondělí 12. 6. 2023 od 10:00 v místnosti D452 (MCEV II).

"Osoby s rozhodovací pravomocí a další klíčoví aktéři stále více zkoumají nové způsoby, jak ozelenit naše města, od střech po zdi a dál. Tato přednáška kriticky zkoumá tyto intervence a zdůrazňuje osvědčené postupy spolu s výzkumem v této oblasti. Zvláštní pozornost je věnována širším přínosům těchto inovativních přístupů a jejich propojení s nápady, jako jsou koncepty „houby“ a „zdravého“ města. Jako ukázka kreativity ve městech budou sloužit případové studie z Portlandu v USA a Manchester ve Velké Británii."

Všichni jste srdečně zváni!

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.