Prof. Hejcman protagonistou Science Café v Bruselu

Prof. Michal Hejcman (KEKO) bude 23. května 2018 hostem Science Café v Pražském domě v Bruselu. Přednáška nazvaná Kdy se botanika a chemie potkají s archeologií? se uskuteční jako desáté z cyklu setkání pořádaných Českou styčnou kanceláří pro výzkum, vývoj a inovace (CZELO). Science Café je diskusní večer mezi vědci a zájemci o vědu z řad široké veřejnosti a dává účastníkům možnost se v neformálním prostředí zeptat na to, co je zajímá z dané oblasti.
 
Více informací, včetně možnosti registrace, naleznete zde: 
https://www.czelo.cz/cs/politika-vavai/evropsky-vyzkumny-prostor/mobilita-a-lidske-zdroje/akce-1/science-cafe-s-michalem-hejcmanem

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.