Prof. Petr Sklenička se stane novým rektorem ČZU

Prof. Petr Sklenička (*1964), první proděkan Fakulty životního prostředí a vedoucí Katedry biotechnických úprav krajiny, byl zvolen novým rektorem poté, co v prvním kole volby získal od třiatřicetičlenného Akademického senátu 17 hlasů. Protikandidáty byli prof. Michal Lošťák, první prorektor ČZU a vedoucí Katedry humanitních věd Provozně ekonomické fakulty a prof. Markéta Sedmíková, prorektorka pro vědu a výzkum a zástupkyně vedoucího Katedry veterinárních disciplín Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, kteří bezprostředně po zvolení nově zvolenému rektorovi poblahopřáli.

 

Prof. Sklenička ve funkci vystřídá dosavadního rektora, prof. Jiřího Balíka z Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Vedení České zemědělské univerzity v Praze se ujme po jmenování prezidentem republiky ke dni 1. února 2018.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.