Seminář Oživení starých odrůd ovocných stromů

18. března 2016 proběhne na FŽP Seminář pořádaný ve spolupráci s Českým svazem ochránců zvířat a Agentury ochrany přírody a krajiny České republiky. Tématem semináře je Oživení starých odrůd ovocných stromů. Dílčí sekce se zaměří např. na podpůrný informativní nástroj pro výběr odrůd a pro fyzickou záchranu genofondu nebo na záchranné sortimenty starých odrůd ovocných stromů.
Mottem semináře je co nejrychlejší přenos správných informací do rozhodovací a technické praxe s cílem dosáhnout kvalitního plánování, rozpočtování, hodnocení a realizace terénních projektů v krajině České republiky.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.