Setkání absolventů na Zahradní slavnosti

Zahradní slavnost absolventů a přátel ČZU se bude konat 10. června 2017 od 12:00 hod. Potkejte své spolužáky na společenské akci s bohatým kulturním programem a prohlédněte si rozvíjející se kampus ČZU. Pro registraci a více informací navštivte: https://zs.czu.cz/cs/

12:00 Registrace
13:00 slavnostní zahájení rektorem (parkoviště P 13)
12:30 – 17:30 Prohlídka fakult, laboratoří a dalších prostor
Prohlídky fakult samostatně či s komentářem vedoucích pracovníků
Prohlídky demonstračních stájí a skleníků, libosadu a políček
Prohlídka sportovního zázemí
Prezentace inkubátoru PointOne
Prezentace školních podniků
12:30 – 17:30 Program pro děti (projížďky na koni a ponících, tvořivé dílničky pro šikovné ruce, malování na obličej – Menza a trávník za menzou u Poníčku)

Kulturní program – podium I (parkoviště P 13)
13:05 - 14:10 PORTLESS
15:00 – 16:10 Žlutý pes
16:45 – 18:00 Lucie Bílá s doprovodem Petra Maláska

Kulturní program – podium II (sluneční hodiny)
11:50 – 12:45 ČZU Life Orchestra
14:15 – 15:00 DJ Míla