Seznam kandidátů do AS ČZU za FŽP

V souladu s harmonogramem voleb do AS ČZU za FŽP zveřejňujeme seznam kandidátů, kteří souhlasili se svou kandidaturou do AS ČZU za naší fakultu, kterou rovněž potvrdili vlastnoručním podpisem (dokument je uložen u předsedy dílčí volební komise, J. Vojara).

Vlastní volby se konají 14.–15.11.2023. Věříme v hojnou účast.

• Ing. Petr Bašta
  • prof. JUDr. Milan Damohorský, DrSc.
  • Ing. Pavel Jakubec, Ph.D.
  • Ing. Zdeněk Keken, Ph.D.
  • Ing. Ondřej Lagner, Ph.D.
  • doc. Mgr. Lukáš Trakal, Ph.D.
  • doc. Ing. Jiří Vojar, Ph.D.
  • Ing. Aleš Vorel, Ph.D.
  • doc. Ing. Markéta Zárybnická, Ph.D.

• David Čejka
  • Bc. Vít Dvořák
  • Ing. Kamila Hüttnerová
  • Ing. Martin Kadeřábek