Sledujte nová hnízdění v projektu PTACIONLINE.CZ

Na webu fakultního projektu Ptacionline.cz i letošní sezonu přenášíme dění z tzv. inteligentních budek, ve kterých hnízdí ptáci. Aktuálně můžete sledovat na třicet hnízd, umístěných povětšinou ve školách, ale také například v pražské Ústřední vojenské nemocnici.

Většinovými rezidenty v budkách jsou sýkory koňadry, nahlédnete ale i do skoukromí špačků obecných nebo vrabců domácích.

Aktuální záznamy naleznete na linku: http://www.ptacionline.cz/zaznamy/aktualni