Stáž na podporu zaměstnanosti absolventů v německých firmách

Pro spolupráci s Česko-německou hospodářskou komorou vybíráme studenty, které by zajímalo získat praxi na pracovišti, které se zabývá budováním obchodních vztahů na mezinárodní úrovni, marketingem a projektovým řízením v prostředí hospodářské komory. Studenti mají možnost tuto praxi následně doložit a zvýšit svoje šance na pracovním trhu.

Nabízíme stáž v rozsahu 8 hodin týdně (i rozděleně) po dobu 6 týdnů. Úspěšně vykonaná stáž bude potvrzena certifikátem komory a doporučením pro budoucí zaměstnavatele. Podmínkou je schopnost pracovat s německy psanými texty a poskytovat k nim shrnutí v češtině. Prosíme o zaslání CV na e-mail kortus@dtkw.eu. Více informací: http://www.dtkw.eu

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.