Vyhlášení voleb děkana FŽP – zveřejnění kandidátů a jejich profil

Vážení členové akademické obce FŽP ČZU v Praze,

dovolujeme si Vám oznámit, že dnem 11.4.2023 jsou vyhlášeny volby děkana Fakulty životního prostředí ČZU v Praze.

Na pozici děkana FŽP pro funkční období 2023-2027 navrženi 2 kandidáti – Ing. Kateřina Černý Pixová, Ph.D. a prof. RNDr. Michael Komárek, Ph.D.

Kandidaturu přijal pouze prof. RNDr. Michael Komárek, Ph.D.

Profil kandidáta na děkana FŽP je k nahlédnutí níže na této stránce a na fakultních infopanelech od 19.4. do 9.5.2023. Na vaše otázky bude následně odpovídat v průběhu setkání akademické obce FŽP dne 9.5.2023 od 14,00 v učebně ZI.

O návrhu na jmenování děkana se usnáší Akademický senát FŽP na své schůzi na základě hlasování. Toto hlasování proběhne 9.5.2023 od 16,00 hod. Děkana následně na návrh Akademického senátu FŽP jmenuje rektor univerzity.

Blanka Kottová (předsedkyně volební komise)

Jiří Vojar (předseda Akademického senátu FŽP ČZU v Praze)