Výsledky voleb do AS ČZU za obvod FŽP

Výsledky voleb – volební obvod akademických pracovníků

1. Vojar Jiří, doc., Ing., Ph.D. (KEKO) - 50 hlasů
  2. Keken Zdeněk, Ing., Ph.D. (KAE) - 41 hlasů
  3. Trakal Lukáš, doc., Mgr., Ph.D. (KGEV)- 40 hlasů
  4. Bašta Petr, Ing. (KVHEM) - 17 hlasů
  5. Lagner Ondřej, Ing., Ph.D. (KPV) - 16 hlasů
  6. Jakubec Pavel, Ing., Ph.D. (KEKO) - 12 hlasů
  7. Damohorský Milan, prof., JUDr., DrSc. (KAE) - 10 hlasů
  8. Zárybnická Markéta, doc., Ing., Ph.D. (KEKO) - 9 hlasů
  9. Vorel Aleš, Ing., Ph.D. (KEKO) - 8 hlasů

Členy AS ČZU za volební obvod akademických pracovníků fakulty se stávají první tři kandidáti.

Voleb se zúčastnilo celkem 73 voličů (48,7 %). Všechny odevzdané hlasy byly platné.

Výsledky voleb – studentský volební obvod

1. Hüttnerová Kamila, Ing. (KPKS) - 60 hlasů
  2. Mlejnek Jakub, Ing. (KAE) - 50 hlasů
  3. Kadeřábek Martin, Ing. (KAE) - 43 hlasů
  4. Král Přemysl, Ing. (KEKO) - 25 hlasů
  5. Rous Jiří, Ing. (KPV) - 20 hlasů
  6. Čejka David (3. r. BKRAJ) - 15 hlasů
  7. Dvořák Vít, Bc. (1. r. DOPR) - 14 hlasů

Členy AS ČZU za volební obvod studentů fakulty se stávají první dva kandidáti.

Voleb se zúčastnilo celkem 132 voličů (4,9 %). Všechny odevzdané hlasy byly platné.

Členové volební komise

Jiří Vojar (předseda), Pavel Jakubec, Lukáš Trakal, Lucie Pešková a Martin Kadeřábek