Zjistěte si dostupnost oboru a zapište se ke studiu

Nejste si jistí dostupností vámi vybraného oboru, který chcete na FŽP studovat? Zjistěte jeho pravidelně aktualizovanou kapacitu i počty přihlášených studentů online na stránce pro Uchazeče o studiu.

Upozorňujeme, že kapacita oborů, zejména těch, do kterých přijímáme bez přijímacích zkoušek, je omezená. Tak neváhejte!

Základní podmínkou k přijetí k bakalářskému studiu v akademickém roce 2019/2020 je středoškolské vzdělání ukončené maturitou. Do většiny bakalářských studijních oborů a programů přijímáme bez přijímacích zkoušek.

• Přihlášku podejte elektronicky do 31. března 2019 a zaplaťe příslušný poplatek 500 Kč.
  • Přijímací zkoušky se budou konat od 17. do 21. června 2019, přesný termín Vám bude oznámen e-mailem.
  • Uchazeči navržení k přijetí budou zveřejněni na portálu https://is.czu.cz/prihlaska/.
  • Zápis do studia se uskuteční od 1. do 4. července 2019.