Zveme Vás: Dokumentární středa FŽP!

Srdečně zveme studenty, pedagogy a všechny přátele fakulty k účasti na programu Life Sciences Film Festivalu a doprovodného cestovatelsko-badatelského programu na FŽP.

Celodenní bohatý program startuje ve středu 18. října od 10:00 v Aule ČZU, odpoledne pokračuje v budově MCEVI. Vstup na všechny projekce a přednášky je ZDARMA.

Program Fakulty životního prostředí na festivalu LSFF
(Aula ČZU):

FB událost

10:00 - FILM: Živý plášť planety Země - GEODERMA
10:30 - DISKUSE: O půdě živě
11:00 - FILM: Svědectví vymírání
11:05 - FILM: Alaotra - ohrožené poklady Madagaskaru
12:20 - DISKUSE: Afrika - Madagaskar - Expedice
13:00 - FILM: Konec sněhu
13:20 - FILM: I velká data musela vyrůst
14:20 - DISKUSE: Věda, vědci, citizen science

Program cestovatelsko-badatelského podvečera