Archiv aktualit

PUBLICATION on trees heights in the vicinity of roads

UAV leaf-on, leaf-off and ALS-aided tree height comparision in the vicinity of roads

Konference Dálkový průzkum Země pro ochranu přírody

Setkání vědců, studentů a odborníků z praxe 17. 2. na zámku v Kostelci nad Černými lesy

Workshop hyperspektrální DPZ

9. 12. 2022 od 10:30 do místnosti D222 v budově MCEV II

Chytrá krajina v dokumentu ČT

Promyšlený funkční systém, který vzájemně propojuje prvky zajišťující ochranu půdy, hospodaření s vodou a podporu živých organismů.

Katedra na Copernicus fóru 2022

Tomáš Klouček a David Moravec prezentovali na uživatelském fóru

Monitoring českých lesů v hledáčku reportérů ČT

Tomáš Klouček v Událostech ČT o vlivu klimatických změn a monitoringu českých lesů