Ceny ministrů na FŽP

Cenu ministra zemědělství za vynikající diplomovou práci s významným dopadem na zemědělství, lesnictví, vodní hospodářství a ochranu krajiny a přírodních zdrojů se zaměřením na praxi předal dne 14. června absolventům České zemědělské univerzity v Praze náměstek ministra zemědělství pro řízení sekce komodit, výzkumu a poradenství Ing. Jiří Šír. Za Fakultu životního prostředí cenu obdržela Ing. Adéla Stanislavová za diplomovou práci na téma "Access to land for agroecological way of farming - selected case studies in Europe"

 

Jménem ministra životního prostředí Richarda Brabce předal dne 22. června v aule České zemědělské univerzity v Praze první náměstek MŽP Ing. Vladimír Dolejský, Ph.D., ceny za vynikající diplomové práce s přínosem pro životní prostředí. Za Fakultu životního prostředí cenu obdržel Ing. Seth William Donrovich za diplomovou práci na téma "Study the effects of invasive mussel from E. Asia on the native mussel species in the Czech Republic".

 

 

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.