Den FŽP se na Life Sciences Film Festivalu koná 5. listopadu

9. ročník Life Sciences Film Festivalu se blíží! Letošní přehlídka dokumentárních filmů s tématikou věd o životě se uskuteční od 4. do 8. listopadu 2019 v prostorách nově zrekonstruované auly ČZU.

Den FŽP se na festivalu koná v úterý 5. listopadu. Můžete se těšit na skvělé filmy a zajímavé hosty. Celodennímu programu dominují témata Návrat vlků do středoevropské krajiny (diskuse v 10:45) a Krajina a půda - klíč k budoucnosti? (diskuse cca v 14:00). Těšte se ale i na filmy o superschopnostech medvědů, o záchraně zubrů či korálových útesů nebo o irských zemědělcích. Program FŽP naleznete zde. Těšíme se na Vás!

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.