Entomologové představují novinky ze světa hmyzu

Tým ekologie hmyzu představuje výzkumné a ochranářské aktivity na svém webu. Zajímá vás, jak se v roce 2020 dařilo reintrodukované populaci modráska vičencového v Praze na Dívčích hradech? Jak ostrůvky původního lesa prospívají nejen hmyzu, ale i samotným zemědělcům? Proč je potřeba globálně monitorovat početnosti vážek? Jak může světelné znečistění ovlivňovat hmyz?

Podívejte se na novinky zveřejňované týmem entomologů na jejich webu: http://www.fzp.czu.cz/ekologiehmyzu a facebookovém profilu https://www.facebook.com/tymekologiehmyzu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.