Erasmus+ studijní pobyty

Vážená studentko, vážený studente,

Rádi bychom Vás upozornili na možnost výběrového řízení pro studijní pobyt v rámci Erasmus+ na akademický rok 2019/2020.

Výběrové řízení se bude konat dne 30. 1. 2019, od 9 do 11 hod., a poté od 13 do 14:45 hod. (poslední uchazeč k výběru bude vpuštěn do místnosti v 14:30) v místnosti D324. 

Prosíme o vyplnění registračního formuláře a následně jeho zaslání na e-mailovou adresu kremova@fzp.czu.cz do 27. 1. 2019. 

Poté je možné se dostavit zmíněný den k pohovoru v anglickém jazyce.

K výběrovému řízení si prosím přineste své CV, Transcript of Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student popřípadě absolvoval nižší stupně studia, jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinný) a motivační dopis v anglickém jazyce.

Kdo se může přihlásit - student prezenčního či kombinovaného studia, student bakalářského studia s úspěšně ukončeným 1. rokem studia, student navazujícího magisterského studia bez omezení, student doktorského studijního programu bez omezení.

K pohovoru si student vybere zahraniční univerzitu a jednu náhradní. Seznam univerzit je dostupný na nástěnkách Mezinárodního oddělení FŽP – u místnosti D355 nebo u fakultního bufetu.

V případě dotazů spojených s Erasmus+ studijními pobyty, se prosím obracejte přímo na fakultní koordinátorku Ing. Anetu Kremovou (kremova@fzp.czu.cz). 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.