FŽP představí fotografie Ondřeje Prosického

Fakulta životního prostředí Vás srdečně zve na výstavu Tropickou přírodou, aneb obrazy ze světa zvířat fotografa Ondřeje Prosického. Soubor jedinečných fotografií bude k vidění v atriu budovy MCEVI od 1. února do 31. března 2019. Na výstavě budou prezentovány snímky, které autor pořídil při svých cestách za fotografováním zvířat v tropech Střední a Jižní Ameriky v minulých letech.

Ondřej Prosický se ve své tvorbě zaměřuje na fotografování divoké přírody. Na snímcích chce nápaditě zaznamenat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Fotografické workshopy a expedice zaměřené na přírodu organizuje od roku 2006, snímky publikuje v médiích a má za sebou více než čtyři desítky autorských výstav.