Informační schůzka pro uchazeče DSP pro akademický rok 2022/2023

Máte zájem o doktorské studium na Fakultě životního prostředí? Pokud ano, právě pro Vás je určena informační schůzka pro uchazeče o doktorské studium v akademickém roce 2002/2023, která proběhne online v MS Teams, 16. 3. 2022 v 11:00.

Informační schůzku povede proděkan pro vědu a výzkum, prof. RNDr. Michal Komárek, Ph,D., a dozvíte se potřebné informace o přijímacím řízení, otevřených studijních programech pro tento akademický rok a základních předpisech a povinnostech, které musí student doktorského studia dodržovat a plnit.

Link pro připojení k online schůzce zde:

Seznamte se s našimi programy doktorského studia zde:

Informační leták v příloze.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.