Konference Kostelecké inspirování

Vážení kolegové, vážení studenti,

jménem Fakulty životního prostředí bychom Vás rádi pozvali na XII. ročník konference Kostelecké inspirování. Přátelské setkání studentů, doktorandů i vědců se bude konat 19. - 20. 11. 2020 v prostředí MS Teams.

Plenárními přednáškami Vás provedou Mgr. Petr Keil, Ph.D. (Biodiverzita napříč škálami), RNDr. Radek Lučan, Ph.D. (Denní migrace netopýrů v České republice) a RNDr. Ondřej Sedláček, Ph.D. (přesné téma upřesníme brzy).

Z důvodu konání on-line varianty nebude požadována platba žádných konferenčních poplatků! Pro účast (aktivní/pasivní) je přesto nutné se registrovat (zde). Registrace s aktivní účastí je možná nejpozději do 7. 11. 2020.

Jakým způsobem je možné se aktivně zúčastnit naleznete zde. Pro více informací o blížící se akci sledujte oficiální internetové stránky KI, FB a Instagram.

 

Budete-li chtít doplnit jakékoliv informace, neváhejte kontaktovat organizátory akce.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.