Letní škola

Vážení studenti,

rádi bychom vás pozvali na letní školu pořádanou projektem Prameny spojují krajiny a státy v rámci přeshraniční spolupráce fakulty životního prostředí ČZU, Technické univerzity Liberec a univerzity v Drážďanech.

Akce proběhne v termínu 17. – 23. 9. 2017, můžete se zde zdokonalit v komunikaci v anglickém jazyce, rozšířit si svoje znalosti z mnoha oborů a vyzkoušet si vědeckou činnost v praxi. Realizované aktivity vás prakticky seznámí s celým procesem práce na projektu a prací jednotlivých odborníků z mnoha oblastí jako jsou hydrobiologie, chemické analýzy, GIS analýzy, geologie nebo botanika. Podrobný program se všemi informacemi najdete v příloze.

V případě vašeho zájmu kontaktujte prosím Ing. Michaelu Kopřivovou Stejskalovou Ph.D. na mailu stejskalovam@fzp.czu.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.