Michal Hejcman hostem desátého Science Café

Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace (CZELO) uspořádala 23. května 2018 společně se svými partnery v prostorách Pražského domu v Bruselu jubilejní desátý debatní večer Science Café. Pozvání tentokrát přijal prof. Michal Hejcman, který se věnuje interdisciplinárnímu výzkumu v oblasti environmentální chemie, agronomie a botaniky. V rámci diskuze se prof. Hejcman podělil s účastníky o své zážitky z archeologického výzkumu v Izraeli, kde spolupracoval na výzkumu biblických místa Tel Burna a Tel es-Safi. Výzkum se soustředí na analýzu antropogenních prvků, které odhalují místa někdejšího osídlení. Prof. Hejcman v Bruselu o den později prezentoval výsledky svého výzkumu na interním semináři pořádaném Výkonnou agenturou pro výzkum Evropské komise (REA).

Více informací naleznete zde: https://www.czelo.cz/cs/politika-vavai/evropsky-vyzkumny-prostor/mobilita-a-lidske-zdroje/novinky/michal-hejcman-hostem-desateho-science-cafe

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.