Mimořádný úspěch: Petr Keil držitelem prestižního ERC grantu

FŽP je ctí oznámit, že makroekolog Petr Keil je čerstvým držitelem prestižního grantu European Research Concil (ERC) Consolidator Grant. Vynikající úspěch zaznamenal s projektem nazvaným Biodiversity dynamics across a continuum of space, time and their scales.
Gratulujeme!

Petr, specialista na metodické časoprostorové mapování biodiverzity se zkušenostmi z UK, iDiv, Yale University, University of Leeds, je současně držitelem projektu REES (Research Excellence in Environmental Sciences) financovaného Fakultou životního prostředí ČZU v Praze, který podporuje excelentní vědce.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.