Obor Prostorové plánování získal autorizaci od ČKA

Magisterský studijní program Prostorové plánování uskutečňovaný Fakultou životního prostředí ČZU v Praze se rozhodnutím České komory architektů (ČKA) stal tzv. uznaným a příbuzným vzděláním pro autorizační obor Územní plánování v příslušném seznamu škol. Autorizační rada ČKA rozhodla na jednání dne 12. 2. 2019 podle paragrafu 4, odst. 2 zákona 360/92 Sb. Jedná se o již druhý obor FŽP po autorizaci oboru Územní plánování.

Veřejnoprávní Česká komora architektů je uznávací orgán pro autorizační obory Architektura, Územní plánování a Krajinářská architektura.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.