Poradenství pro uchazeče o studium

Chystáte se podat přihlášku na naši fakultu? Nejste ještě zcela rozhodnuti, zda je to ta správná volba? Potřebujete se poradit?
Využijte jedinečné možnosti online konzultace s naší studijní poradkyní Klárou ten Donkelaar a zeptejte se na vše, co Vás zajímá. 
Konzultace jsou vedeny formou přímého online rozhovoru, je tedy nutné vyčkat na ukončení probíhající konzultace.

Termíny konzultací a přihlášení: 

Úterý 25.1. 15:00-16:00  (link MS Teams 

Čtvrtek 10.2. 15:45-16:45 (link MS Teams 

Úterý 1.3. 15:00-16:00 (link MS Teams 

Pátek 18.3. 15:00-16:00 (link MS Teams 

Více informací o Poradenství pro studenty FŽP naleznete zde.
Studijní poradkyně Klára ten Donkelaar působí na FŽP od roku 2018. Vystudovala psychologii na Univerzitě Leiden v Nizozemí a anglistiku a pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze, má i výcvik v krizové intervenci. Specializuje se na poradenství v oblasti studijních strategií, efektivního učení a interkulturní komunikaci.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.