Prof. Vymazal členem vědecké rady Czech & Slovak Sustainability Summit 2023

Prof. Jan Vymazal, expert na kořenové čistírny odpadních vod a vedoucí katedry aplikované ekologie, byl jmenován členem vědecké rady konference Czech & Slovak Sustainability Summit 2023. 

Nová konference, která se zaměřuje na propojení byznysové a vědecké komunity zabývající se udržitelností, se skuteční 20. dubna 2023 v pražském kongresovém centru WPP Campus. Celodenní setkání profesionálů v oblasti udržitelnosti má za cíl představit projekty, které mají skutečně pozitivní dopad na životní prostředí, a tím inspirovat ostatní k tomu, aby jejich společnosti byly udržitelnější. Odborným garantem summitu je Ústav udržitelnosti a produktové ekologie VŠCHT.

Více informací o akci naleznete zde: https://www.sustainabilitysummit.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.