Program Pestrá krajina znovu ocení zodpovědné zemědělce

Již čtvrtý ročník programu Asociace soukromého zemědělství ČR pořádaný společně s FŽP pod názvem Pestrá krajina ocení zemědělce, kteří hospodaří zodpovědně a jsou pozitivním příkladem pro ostatní. Konference Pestrá krajina a slavnostní vyhlášení oceněných farem se uskuteční 26. ledna 2022 v aule ČZU.
Pravidla programu Pestrá krajina vypracovala ASZ ČR ve spolupráci s odborníky na související témata s ohledem na skutečný přínos opatření na danou lokalitu (půdu, vodní režim, krajinu,…). Cílem je uchopit program nejen jako propagaci šetrných postupů v krajině, ale zároveň jako zdroj teoretických, srozumitelně podaných informací a rad, jak tato opatření navrhnout a zrealizovat.

 

Pozvánka a program:

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.