Projekt OWAD v České televizi

Vedoucí projektu OWAD Aleš Vorel byl 5. listopadu 2018 hostem Studia 6 České televize. Diváci ranního vysílání se tak mohli seznámit s výsledky první monitorovací sezony, v které vědci z Fakulty životního prostředí ČZU a Přírodovědného muzea ve Zhořelci potvrdili pět center výskytu vlků na česko saském pomezí. Tisková zpráva k průběžným výsledkům projektu, na němž spolupracují také české ministerstvo životního prostředí a Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, je ke stažení zde.

Záznam vysílání Studia 6 je ke zhlédnutí v čase od 51:45: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096902795-studio-6/218411010101105

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.