Studentka FŽP je vítězkou ankety Sportovec roku ČZU

Studentka FŽP Veronika Vojtová byla oceněna rektorem České zemědělské univerzity za své sportovní výkony.
Reprezentantka České republiky na divoké vodě Veronika Vojtová je mistryní světa v kategorii hlídek K3. Titul získala společně s olympijskou vítězkou Štěpánkou Hilgertovou a mistryní světa Kateřinou Kudějovou při zářijovém Mistrovství světa na olympijské trati v Londýně. Veronika je letošní mistryní ČR v individuálním závodě K1 a dosáhla dalších výborných výsledků ve Světovém poháru. Gratulujeme