Studentka Klára Hynková oceněna v soutěži Věda pro zemi

Studentka Klára Hynková získala ocenění za diplomovou práci v soutěži Věda pro zemi, kterou pod záštitou ministra zemědělství vypisuje Národní zemědělské muzeum. Práci pod názvem "Pozemkové úpravy a společná zemědělská politika – studie legislativních nástrojů na podporu biotopů vhodných pro včelí pastvu" studentce vedla Vraťka Janovská (KBÚK). Vyhlášení vítězů a předání diplomů se uskutečnilo v pátek 6. října 2017 v Národním zemědělském muzeu v Praze na Letné při příležitosti konání akce Noc vědců.

Gratulujeme!

Více informací naleznete na stránkách Národního zemědělského muzea: https://www.nzm.cz/veda-a-vyzkum/veda-pro-zemi